O mnie

O mnie

Prezentowana na www.rumpla.com galeria zawiera trochę przypadkowy wybór moich obrazów i fotografii. Jest ich już za dużo, abym była w stanie dokonać świadomej i w pełni satysfakcjonującej selekcji. Zwłaszcza fotografii, które, mam takie wrażenie, mnożą się samoistnie. Z aparatem praktycznie się nie rozstaję stąd moja aktywność na instagramie. Wciągającą przygodą było odkrycie GURUSHOTS, gdzie mogłam skonfrontować swoją estetykę z gustami ludzi z całego świata. Można mnie spotkać także na facebooku, który jest dla mnie platformą komunikacji i wymiany opinii przede wszystkim z ciągle powiększającym się gronem wirtualnych przyjaciół.

Jeżeli tylko pozwala mi na to stan zdrowia statystuję, a nawet grywam w filmach i serialach kręconych intensywnie we Wrocławiu. Gratyfikacja mizerna, ale rekompensują ją fajni ludzie spotykani na planie i widok znajomych dotkniętych nagłą iluminacją, że widzieli mnie wczoraj w TV.

Dziękuję wszystkim za okazywane wsparcie i sympatię. Cieszcie się życiem (z czym mam trochę kłopotów), a zamiast walczyć ze światem afirmujcie jego piękno, piętnujcie brzydotę i okrucieństwo, rejestrujcie wszystkie przejawy jego istnienia.